Iata

Iata

Otrdiena, Nov 17: Simon Fraser University pētnieki, kas ir daļa no starptautiska komanda meklē veidus, kā cīnīties pret asins nepieredzējis kukaiņi, kas pazīstama kā kissing bug. Linda Aylesworth ziņojumus.

Šodienas Ziņu Stundu uz Pasaules BC Veselības Jautājumiem, kas jums ar Pharmasave. Engelhardt otrais arguments ir, ka viens izvēlas koncepcijas par konkrētiem mērķiem, atkarībā no vērtības un cerības par pasauli", un viņš atbalsta šo tēzi, iesniedzot pierādījumus no pagātnes. Ideja, ka cilvēki, kas 19. gadsimtā uzskatīja, masturbācija bija slimība ir saistīta ar savu pārliecību un to, ko viņi vērtē. Cilvēki, 19. gadsimtā redzēju masturbācija kā nedabisks" un mazāk atbilst" nekā dzimumakts ar partneri. Engelhardt dāvanas mums slimība, kas parādījās uz Dienvidiem pazīstams kā Drapetomania, slimība, kas izraisa vergi bēg". Brīdī, sabiedrības skatīts ideja par vergiem bēgšana no savas zemes, kā tas notiek pret to sistēmu, vērtības un pārliecību, un izgudroja slimības.

A-D-V-E-R-T-S
Harmonica Linea
Harmonica Linea ir dabiskā svara zudums sagatavošana. Tas pārveido tauku uz enerģijas. Tas veicina vielmaiņu. Tā attīra ķermeņa toksīnu.
Germivir
Germivir noņem ķermeņa parazītus. Novērš parazītu atkārtošanos. Atjauno zarnas.

Bet neatkarīgi no antibiotikām, kas var nogalināt bug rada problēmas, lielākā daļa narkotiku ārstētu simptomus, un nevis cēloņiem. Tāpat, operācijas parasti risina simptomiem, nevis cēloņiem. Piemēram, apvedceļš ķirurģija, lai gan bieži vien var glābt dzīvību, ne adresi, iemeslus, kāpēc vienas artērijas kļūst bloķēts pirmajā vietā. Un gadījumā, ja abas zāles un operācijas, bieži vien būtiskas blakusparādības, kas pēc tam tiek risināts ar vēl vairāk narkotiku, kā rezultātā daudziem pacientiem, kas saņem vairākus medikamentus tajā pašā laikā. Bet šīs zāles ir spēcīgi pārstāvji, savstarpēji mijiedarbojoties, ar ļoti sarežģītu sistēmu. Bieži pirmais vienu vai divas zāles ir izrakstījis, lai ārstētu sākotnējā problēma un pārējie pieci līdz 10 ārstē blakusparādības, ko izraisa pirmos divus narkotiku vai mijiedarbība ar citiem medikamentiem. Skaidrs, ka tas izpratni par to, kā faktiski izārstēt slimību ir nepilnīgs.

Viņš arī teica, ka Vispārējās Pārvaldes parazitāras slimības un infekcijas slimības ministrijas un departamenti infekcijas slimību departamentu Veselības Lietu monitori infekcijas slimībām, lai izdarītu visus nepieciešamos kontroles pasākumus sākumā, un Ministrija izstrādā programmu starp Struktūrvienībām, Statistikas un infekcijas slimību kopā ar attiecīgām struktūrvienībām, ministrijas papildus center programmu, lai uzraudzītu infekcijas slimībām, Saūda Arābija un pasaules epidemioloģisko situāciju no dažādām slimībām.

Arodslimību mēdz ietekmēt tos, kuri nav lietojiet personiskās aizsardzības līdzekĝus, un lauksaimniekiem, plaušu un skābbarības pildvielas slimība, tas var aizņemt kādu laiku pēc iedarbības, pirms slimība kļūst skaidrs. Labā ziņa ir tā, ka šīs arodslimības ir novēršama; lietojot aizsargājošu apģērbu un sejas maskas ir ļoti svarīgi, un, ja to izmanto pareizi, tās var novērst šos arodslimību rašanos. Ja veselības un drošības aprīkojums nav paredzēts, tas ir ļoti svarīgi, ka sūdzību iesniedz darba devējam veselības saimniecību strādniekiem var nopietni ciest, ja preventīvie pasākumi netiek veikti.

Lai būtu skaidrs, tur ir daudz potenciālo apvainojumiem, lai organismā, kas var izraisīt izmaiņas microbiome rezultātā nosauktās slimības, kas uzskaitītas šā panta pirmajā daļā. Šīs raksts ir celt gaismā, ka, atjaunojot microbiome, un nodarbojas ar daudziem pakārtots kaitīgo ietekmi uz slimības var izraisīt nekad nav redzējis uzlabojumus. Protams, ja audi ir bojāta ārpus remonts, kas tiks ierobežojošs faktors pilnīga atjaunošana veselībai ir individuāls.

Vislielāko rezultātu, vienmēr būs redzams tiem indivīdiem, kuri ir tikko diagnosticēta slimība.